Menu
Your Cart

Bmw Yedek Parça

Bmw Yedek Parça

Bmw (Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft) 1916 yılında kurulan otomobil , motorsiklet ve bisiklet üreticisidir. kullanıcısına konfor ve performansı aynı zamanda sunmasından dolayı geçen yıllar boyunca kendisine Türküye ve dünyada geniş kullanıcı kitlesi edinmiş bir otomotiv devidir. Bmw araçlarının üzün süre sağlıklı kullanmak isteyen binicileri Orjinal Bmw Yedek Parça seçimine çok dikkat dikkat etmelidirler. Firmamızda Bmw yedek parça sonusunda 25 yıllık tecrübemizle siz araç sahibi müşterilerimize Orjinal ve muadil parça tedariği konusunda hizmet vermekteyiz. Bmw araçların bakımları zamanında yapılması araç motor ömrü açısından çok büyük önem taşımaktadır. ülkemizde en büyük yanılgı bakım için kilometre takibidir, ancak çalışma saati hesabı yapılmamaktadır. örneğin metropollerde İstanbul Ankara gibi illerde araçların trafikte kalmasından dolayı 10 km lik bir yol 10 dakikada yapılacakken bazen bu süre 60 dakikayi bulabilir , buda araçın kilometre yapmamasına rağmen motor yağının özelliğini yitirmesine neden olur . Araç rolanti de bile çalışsa motor yağı sistem içinde dolaşmaktadır. 

 Bmw Orinal Yedek Parça

Orijnal yedek parça seçimi seçimi aracın doğru çalışması ve parça ömrü konusunda çok doğru bir karardır. Aracınızda kullandığınız orjiinal yedek parça Örnek vermek gerekirse Bmw Orjinal Balata hem fren mesafesini kısaltır hemde ses problemi ile karşılaşmanızı önleyip daha üzün süre aracınızı güvenle kullanmanızı sağlar. Firmamız olarak ilk önerimiz Bmw Orjinal Yedek Parça kullanımıdır ancak bunlara muadil olarak orjinal üretici firmalarda müşterilerimizin ihtiyacına göre tedarik ve satışı konusunda yardımcı olmaktayız. Her geçen gün firmamızın stokları ve çeşitleri istekleri doğrultusunda genişlemektedir , ürünlerimiz stokludur Türkiyenin her bölgesine anlaşmalı kargolarımız ile kapınıza kadar güvenli şekilde ulaşmaktadır.

 Bmw Yedek Parça Fiyatları

Bmw parça fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi fiyat ve ürün kombinasyonu sunmayı Firma olarak kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız. ürünlerimiz garanti kapsamında olup şase numarlarınızdan kontrol edilip sizin aracınıza uygun parça ve sizin bütçenize uygun fiyattaki ürünler size gönderilir. Satış sonrası teknik hizmetlerimizde mevcut olup müşteri mağduriyetini en azami sınıra indirmeyi başarmış bulunuyoruz. Bmw yedek parça almadan önce bizden fiyat almayı kesinlikle unutmayınız en kaliteli ürünler en cazip fiyatla sizleri bekliyor olacak.

                                                                                                    

  Bmw Fren Blatası

Kullanıcılardan alınan en büyük şikayetlerden biriside Bmw fren balataları konusundadır. Bu şikayetlerinde başında ses yapa diğer bir adı ile frenaj yapıldığında ötme sesidir. Biz Sağlamlar otomotiv olarak Bmw Orjinal Fren balatalarını bu sıkıntı ile karşılaşılmaması adına tavsiye ediyoruz. Fiyat konusunda muadillerine göre yüksek olmasına karşılık daha uzun kilometreler dayanması işçilik maliyetinden ve zamandan tasarruf sağlamaktadır.

                                                 

Bmw Fren Diski

Bmw Fren disklerinde kullanıcı sorunlarımız titreme yapma problemidir. Bmw Orjinal Disk te almış olsanız aracınız ani ısınma ve soğuma durumunda çelik formunu kaybedeceğinden bu tarz durumlarla karşılaşılabilmektedir. Uzun yolculuklar sonrası molalarda aracınızı yıkatmayın, ısınmış disklerinize soğuk su geldiğinde anlattığımız durumun başınıza gelmesi muhtemeldir. Bmw Orjinal Disk yanında bizim deneyimlerimiz doğrultusunda size önereceğimiz garantili muadil yedek parçalarıda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

BMW  E 46-83 YAĞ SOĞUTUCUSU E46-83 316i-318i..
$46,51
BMW E36 E46 ÖN TEKERLEK PORYASI 31226757024E36 E46 Z3-Z4..
$53,19
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 456 (38 Sayfa)