Menu
Your Cart

X5 Serisi E-70 (2007-2010)

                                        Bmw E70 X5 Yedek Parça

Bmw marka araçlar gerek görüntüsü gerekse performansı ile kullanıcısını memnun etmeyi hedeflemektedir. Bmw E70 X5 model araç geniş iç hacim aerodinamik yapısı ile sportif kullanımı için çok ideal bir Suv modeldir. Bu model Bmw X5 serisinin ikincisi olup günümüzde bile bir çok araca göre üst teknolojik donanıma sahip bir modeldir.Dizel ve Benzinli seçenekleri olan bu araç lüskü seven kullanıcıları için çok rağbet görmektedir .  Bmw marka araç kullanıcılarının en büyük sorunu E70 Orjinal Bmw Yedek Parça ya ulaşması konusundadır. Bmw yüksek performans üretmesinden kaynaklı oluşabilecek problemlerin önüne geçebilmek adına orjinal yedek parça kullanımı büyük önem arz etmektedir. Firmamızın politikası orjinal ve muadil Bmw parçalarını uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerine sunmasıdır. Sitemizden Bmw araçlarınıza uygun parçaları kolayca bulup güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

                                            Bmw E70 X5 Yedek Parça fiyatları

Sağlamlar otomotiv olarak sektördeki 25 senelik Bmw Yedek Parça konusunda deneyimimizi siz değerli müşterimize parça tedariği yapma konusunda kullanıyoruz. Yedek parça seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur  Orjina Bmw yedek parça seçimidir , ancak Orjinal ürün fiyatları bütçenizi zorluyor ise Bmw orjinal Üretici Alman malı ürünleri de garantimiz kapsamında tercih edebilirsiniz. Fiyat politikamız sizlere orjinal ürünlerin en uygun fiyatlara tedarik etmektir . Firmamızda Bmw Yedek Parça satışı ve sonrası teknik hizmetlerdir. Bmw E70 aksesuarları içinde E70 body kit M performans ürünleri tedariği konusunda sizlere yardımcı olmak isteriz.

                                                                        Bmw Yedek Parça

BMW Fren Balatalarınızı her 10.000 kilometrede bir kontrol etmeli ve balata malzeme kaplaması balata değiştirme sensörünü tetikleyecek kadar aşınmışsa değiştirmelisiniz. Gerçekte, çoğu insan Fren balatalarını çok sık kontrol etmez ve genellikle gösterge tablosunda küçük fren uyarı lambasın..
$44,88
BMW E70 E83 F01 F10-20 F25 F30 ISITMA BUJİSİ 12237803368DEĞİŞENİ : 12320035934 ..
$27,37
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)